Nemzeti Sport, január ( évfolyam, szám) | Digiteca Arcanum

H m btc

Nemzeti Sport, Az eredmények a papíresélyt igazolták, mert a BL. A női mérkőzéseken is az esélye­sek szerezték meg az I. A hajrában a jobb kapus csapata kerekedett felül.

Chứng khoán hôm nay, Tuần 28-2/7 -Br kháng cự 1510, hỗ trợ 1470-1480, bank ck, P...- - VIDEO 161

Mindkét csapat jól ját­szott. Meglepetés, hogy az OTE legyőzte a ül.

h m btc

A méi'kőzésvezetők nem fogtak ki jó napot Újévkor. I osztályúi férfi: BT. Vezette: Fekete. Navratil — Eíró. Végh, Vásárhelyi Kamancza.

După aplicarea sancțiunilor, China și-a vărsat furia pe două dintre cele mai iubite branduri occidentale În acest timp, mai multe țări occidentale au impus sancțiuni Chineiîn această săptămână, pe motiv că ar fi comis grave încălcări ale drepturilor omului împotriva minorității musulmane uigure din Xinjiang. Citește și: China reacționează: 10 oficiali și entități din UE au fost sancționați în urma măsurilor luate de europeni Sancțiunile, inclusiv interdicțiile de călătorie și înghețarea activelor, vizează înalții oficiali din regiunea de nord-vest. În decembrie, BBC a publicat într-o anchetă care arată că statul chinez forța sute de mii persoane aparținând minorităților, inclusiv uiguri, să lucreze manual pe câmpurile de bumbac din Xinjiang.

A bajnokjelölt leventecsapat könnyen sz. A DreHSK tartalékos csapata nem volt ellenfél a. Az első félidőben Molnár pompás egyéni támadá­saiból szereznek hatalmas előnyt a kerü­letiek.

A DreHSK lékkapusa nem tehet a sok gólról. Erdődi 6. Lieber, illetve Vőgh.

Meniu de navigare

Jó: Payer, Oláh. Vezette: Bordó. A mérkőzés első perceiben a nuinká. Már 4:l-re vezet az MTE. Török 4. Karaffa, Kovák 3—3.

h m btc

Somogy vári 2. Boda 2. Jó: OMe a mezőny legjobbjaKaraffa. Török és Kovák, illeív- Boda. Bánkuti ás Oiasz. Vezette: Szöl­­lössy.

Nemzeti Sport, 1944. január (36. évfolyam, 1-21. szám)

BTC: Mayor — László. Tichy Böröcz. HE: Horváth — Spind'er. A BTC jól játszott. Az UTE csapatát zavarta a viszonylag sűrű csere. A félidő hajrájában a BTC jobb s egy gól előnnyel fordul. Szünet után 17—ról húz el a BTC s megérde­melten szerzi meg a fonto. Góldobó: Tichy 13Holcéínger 10Böröcz Pásztói. Benda 5Dobos dr Jó: Tichy. László és Pásztói, illetve Cziráki, Dobos dr.

h m btc

Vezette: Dob­­ror. Fekete, Végvári. Csere: Nagy IT. A tartalé­kos WMTK szünet utáni jó játékával biztosan győzte zebpay bitcoin india végig lelkesen küzdő ellenfelét. Mindkét csapatban a védelmek nyújtottak jó tcljoű'ményt. Fekete 2Farkas, il!.

Rób, Pálinkás. Jó: Péter y, H m btc. Farkas, Nagy IJ, Végvári ill. Fábián, Karrier. A mezőnyben egyenrangú ellenfelek küzdelme. Góldobó: Várad yilc,' 5Bottyánszky. Fábián 2Ncmcez. Fábián é-s Láncz. Vezette: Soproni. Nagyváradi 5Tarányi 3Lőrinoz, Kiss. Vezette: Pállá.

h m btc

Góldobó: Árvay 4. Iiohr­­böck, Mágia 3—3Bozsó 2. MPSE—Gamma Vezette: Bácskai. Góldobó: Kárpáti 7Szántó 6ill.

Indicații rutiere către Samsat MPP BTC, Jl. HM. Joyo Martono, No.7 - Waze

Bellán, Antal 4—4Sár­közi. Góldobó: Érti 4Baráth. Tószegi 2—2Leslyán. Blahó 4Kre­­puska 2Bikkfalvy, Dcbos. Góldobó: Novotny, Fazekas 7—7Vízvári 2Já­­nosházy. Vezette: Kiss. Góldobó: Pataki 7 ,Telkes 5. H m btc 5Kuli 4SzentLstváni, Ti®aner.

h m btc

Vezette: Erdődi. Góldobó: Remete 8.

h m btc

Pálfi, Solti. Püspöki, Biró 2—2illetve Nem cg kéri 4Vereczkoi 2. Góldobó: Böröoz.

ŞTIRILE ZILEI

Ki se 4—4Ba­­gisms. Varga, ill. Boreczky, Telke® 3—3Farkas 2. Vezette: Ta­mási.

Hm 16 — 44 oferte pe Joom

Góldobó: Hoífmann 3Sunyovszky, Varjú. Fábics 2—2Lnglert, ill. Sán­dor ff y. Fii lop. Ve­zette: Borhegyi.